Godziny otwarcia

8:00-16:00 (GMT +1)

Nowości i promocje

Profesjonalne wyposażenie szklarni

Prawidłowe funkcjonowanie szklarni, a co za tym idzie rentowność uprawy zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest wyposażenie szklarni, które wpływa na automatyzację określonych procesów pielęgnacji roślin, jednocześnie zapewniając stabilne środowisko wzrostu dla nawet najbardziej wymagających gatunków – owoców, warzyw, kwiatów.

Jako marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia szklarni oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę i w sposób bezpośredni przekładają się na jakość i obfitość plonów. Hodowców zainteresowanych podniesieniem funkcjonalności swoich obiektów ogrodniczych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Wyposażenie szklarni – rozwiązania marki PRECIMET

Jako marka z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami w branży ogrodniczej oferujemy Klientom szeroki wybór nieprzypadkowych rozwiązań. W stałym asortymencie posiadamy komponenty składające się na przemyślane i funkcjonalne wyposażenie szklarni, dzięki którym możecie Państwo podnieść wydajność środowiska uprawy, jednocześnie ograniczając zakres prac wykonywanych ręcznie lub znacząco je ułatwiając.

Oferując zaawansowany technologicznie sprzęt i wyposażenie szklarni odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów. Niezależnie od tego, czy szklarnia służy Państwu do uprawy warzyw i owoców, czy też roślin ozdobnych w naszym asortymencie znajdziecie odpowiednie rozwiązania. Wyposażenie szklarni marki PRECIMET znajduje zastosowanie w gospodarstwach szklarniowych Unii Europejskiej oraz krajów Europy Wschodniej. Marka PRECIMET z powodzeniem konkuruje z ofertą firm zachodnich, dla których stanowi ciekawą alternatywę. Nasze wyposażenie szklarni zapewnia bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Wyróżnia je trwałość oraz bezawaryjna praca przez długi czas eksploatacji.

Obok sprzętu i wyposażenia szklarni oferujemy profesjonalne usługi, w ramach których projektujemy i wykonujemy kompleksowe wyposażenie profesjonalnych szklarni, w tym przemysłowe automaty zadaniowe.