Godziny otwarcia

8:00-16:00 (GMT +1)

O nas

PRECIMET H.C.E. od 1989 roku projektuje, produkuje, dostarcza sprzęt i wyposażenie dla profesjonalnych szklarni

 • Stanowimy czołówkę producentów sprzętu i wyposażenia dla profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego

  PRECIMET H.C.E. od 1989 roku projektuje i produkuje sprzęt i wyposażenie dla profesjonalnych szklarni na całym świecie.
  Zaczynając od najprostszych przyrządów, stopniowo zdobywaliśmy doświadczenie i uznanie klientów poszerzając ofertę o coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia.
  Dzisiejsza oferta firmy obejmuje między innymi:
  – wózki do pielęgnacji upraw szklarniowych,
  – wózki do zbioru upraw szklarniowych,
  – wózki do chemicznej ochrony upraw szklarniowych,
  – zawieszki do pomidorów (mytomatohooks.com)

 • Zrównoważony rozwój

  Po 30 latach działalności PRECIMET H.C.E. jest znanym w kraju i za granicą producentem sprzętu i wyposażenia dla profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego.
  Kładziemy nacisk na budowanie długotrwałych więzi z klientami, partnerami handlowymi oraz dostawcami. Wszystkie relacje biznesowe opieramy na wzajemnym zaufaniu, jasnych zasadach współpracy oraz elastyczności w rozumieniu wzajemnych potrzeb. PRECIMET H.C.E. to zdecydowanie więcej, niż tylko dostawca sprzętu szklarniowego. To Twój rzetelny Partner Biznesowy.

 • Długoterminowe inwestycje i relacje

  Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się długim okresem użytkowania, dlatego tak ważne są dla nas jakość i niezawodność oferowanych wyrobów. Równie istotnym elementem naszej działalności jest obsługa klienta w okresie trwania gwarancji i po jego zakończeniu. Zapewniamy odpowiednie zaplecze techniczne i serwisowe, aby szybko i sprawnie rozwiązywać ewentualne niedogodności.

 • Blisko naszych Klientów

  Mamy pełną świadomość tego, że sukcesy naszych Klientów zależą również od jakości naszej pracy i naszych produktów, dlatego ściśle z nimi współpracujemy przy w opracowywaniu ulepszonych lub nowych rozwiązań, które pozwolą osiągać wspólne cele.

 • Bezpieczeństwo wyrobów

  Inwestujemy wiele czasu i wysiłku w bezpieczeństwo oferowanych wyrobów. Wszystkie produkowane przez nas maszyny i urządzenia są projektowane z uwzględnieniem aktualnych dyrektyw oraz norm zharmonizowanych. Stale współpracujemy z akredytowanymi laboratoriami badawczymi, w których sprawdzamy i testujemy te wyroby, dla których bezpieczeństwo jest czynnikiem kluczowym.

 • Zarządzanie jakością

  Od 2014 PRECIMET H.C.E. pracuje w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny ze standardem ISO 9001:2015

 • Misja firmy

  Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań przeznaczonych dla światowego profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego.
  Realizujemy naszą misję poprzez elastyczne podejście na zmiany zachodzące w technice szklarniowej i konieczność ciągłego dostosowywania produktów i świadczonych usług do aktualnych standardów. Wzrost poziomu jakości obsługi klienta i utrzymanie pozytywnych relacji, podnoszenie kwalifikacji pracowników, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji i organizacji firmy oraz inwestycje w nowoczesny park maszynowy wspierają realizację misji.